facebook.com/2060blog - infobox: 2060.blog@gmail.com - 2060 TV a youtube.com-on!

2060.blog - Bicske másképp, neked!

Imponáló ifigyőzelem három kapussal és egy fantasztikus Jakab-mesternégyessel: Videoton Baráti Kör U19-Bicskei TC U19 0-5 (0-1)

2017. szeptember 10. - ventil66

dscf4658.JPGSzombaton délelőtt az átépítés alatt álló székesfehérvári Sóstói Stadion műfüves pályáján játszotta soros bajnokiját a Bicskei TC U19-es csapata. Az ellenfél a jelenleg sereghajtó, de ellenére jó játékoskerettel bíró Videoton Baráti Kör hasonló korú gárdája volt.

Földes Gábor  edzőnek nem kellett sokat bíbelődnie a csapatösszeállítással, ugyanis különböző okok miatt éppen egy kezdőcsapatnyi játékosa állt csak rendelkezésre, köztük 3 kapus (Czipóth, Peinlich D., Máté). A Czipóth - Peinlich D., Harangozó, Pintér, Fekete - Györök, Cserkuti, Kiss, Lakatos - Máté, Jakab összetételű alakulat rendesen kivágta a rezet. Az első félidő utolsó percében Peinlich D. távoli és lövésével még csak a vezetést szerezte meg, de a második félidőben - a hazai Sasvári kiállítása miatt emberelőnyben játszva - hengereltek a fiúk.

Jakab Dániel (címlapfotónkon) klasszikus mesternégyest ért el, szebbnél-szebb gólokat szerezve, különösen az első volt látványos, amikor a tizenhatoson kívülről eresztett meg egy középre tartó bombát és a labda a felső lécről a földre, majd a kapuháló felső részébe vágódott. A lövés ereje miatt a hazai kapus tehetetlen volt!

A csapat minden jelenlévő tagja maximális dícséretet érdemel a tanúsított küzdőszelleme és második félidei taktikus, jó játéka miatt. A jövő héten rangadó vár a bicskei fiatalokra a listavezető és 100 %-os Lepsény otthonában. CSAK A BICSKE! További helyszíni fotóinkhoz kattints!