facebook.com/2060blog - infobox: 2060.blog@gmail.com - 2060 TV a youtube.com-on!

2060.blog - Bicske másképp, neked!

Repülőrajttal máris a tabella élén: Lovasberény-Bicskei TC II 2-6 (1-2)

2018. augusztus 20. - ventil66

39583838_2301745536518678_8702620124231761920_n.jpgAlaposan bekezdett Földes Gábor BTC II-je a megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság nyitófordulójában Lovasberényben, ahol a Zabos - Jónás, Buda, Vincze, Grünfelder - Boros, Nitti, Szoldáth, Agyagási - Fehér, Nagy összetételű kezdő vonult a zöld gyepre a kezdő sípszóra. Csereként Oláh (59.p.), Molnár (61.p.) és Máté (80.p.) kapott lehetőséget. Emlékezetes nap volt ez a vasárnap, hiszen sok esztendő után indult újra a BTC II. számú csapata a bajnokságban, hazacsábítva számos jó képességű, bicskei és környékbeli korábbi labdarúgóját. Folytatáshoz kattints!

Remekül kezdtek fiaink, hiszen a 6. percben a tizenhatos sarkáról Nitti máris kipókhálózta a felső sarkot (0-1), majd Nagy Károly 4 perccel később a védők szorításában a kapus mellett 14 méterről laposan növelte előnyünket (0-2). A hazai Kádár a 13. percben kissé váratlanul szépített (1-2) és a nagy melegben a szünetig nem is változott az eredmény.

A második félidőben aztán jött a bicskei henger! Az 58. percben Nagy Károly közelről fejelt a kapuba (1-3), a 62. percben pedig Boros egy visszapattanó labdát tekert el a kapus mellett (1-4). Egy perccel később Képíró 19-ről lőtte ki a hosszút (2-4), aztán a hajrában biztossá vált a vendégsiker. A 83. percben Oláh szemfüles módon egy kifelé csavarodó labdát tuszkolt be éles szögből, 8 méterről (2-5), majd a 86. percben Nagy Károly beállította a végeredményt és egyben saját mesterhármasát, amikor Grünfelder átadását 13 méterről félmagasan, a kapus mellett lőtte a kapuba (2-6).

Összességében minden tekintetben megérdemelt bicskei győzelem született, ami biztató kezdet. Több kiemelkedő egyéni teljesítményt láthattak a nézők és a riválisok eredményeit figyelembe véve a 4 gólos siker máris a tabella tetejére lőtte a BTC II-t. Folytatás jövő vasárnap, augusztus 26-án 17.00 órakor itthon az Alcsútdoboz ellen. Komjáthy Bence további fotóihoz görgess!