facebook.com/2060blog - infobox: 2060.blog@gmail.com - 2060 TV a youtube.com-on!

2060.blog - Bicske másképp, neked!

A hajrára beállt Cserkuti tette magabiztossá a vendégsikert a Bicske első felkészülési mérkőzésén: MOL Fehérvár FC II-Bicskei TC 0-4 (0-2)

2019. július 11. - ventil66

66639187_621943298312130_321016764919971840_n.jpg10 nap intenzív felkészülés után szerdán lejátszotta első felkészülési mérkőzését Vukmir Dragan csapata, az NB III Nyugati csoportjában induló Bicskei TC. Az ellenfél a MOL Fehérvár FC II 19 éves fiatalokból álló gárdája volt, mindkét csapat gyakorlatilag két teljes sorral és próbajátékosokkal szerepelt. A sötétkékben játszó BTC az I. félidőt a Zelizi - Adorján, Sötét, Marticsek, Madarász - Erdős, Dencinger - Tornyai, Varga, Peinlich - Tóth R. összetételben kezdte, míg a második játékrészben a Füstös - Solt, Radó, Molnár, Szekeres - Zsoldos, Takács - Pásztor (Cserkuti), Papp, Valentics - Farkas összeállítású csapat szerepelt. A 6. percben Tóth Roland vette el határozottan a labdát elcsúszó védőjétől és 13 méterről pontosan, a bal kapufa érintésével lőtt a hálóba (0-1). A 42. percben egy bicskei szöglet után az előrehúzódó Marticseket rántották le a fehérvári védők a tizenhatoson belül, a jogos tizenegyest Sötét magabiztosan helyezte félmagasan a kapu jobb oldalába (0-2). Folytatáshoz kattints!

A második félidő sokáig kiegyenltett küzdelmet hozott, aztán a 65. percben csereként beálló Cserkuti ugrott ki a jobbösszekötő helyén, amikor akasztották a büntetőterületen belül, újabb jogos tizenegyes! Ezúttal Molnár volt az ítéletvégrehajtó, a kapust elfektetve ugyanoda, a kapu jobb oldalába lőtt, mint csapattársa az első félidőben (0-3). A 91. percben Farkas iramodott meg szélsebesen a bal oldalon, lendületes és pontos beadását a berobbanó Cserkuti lőtte 8 méterről a kapu közepébe (0-4).

Összességében a sokat mozgó és agresszíven védekező Bicske megérdemelten győzte le ilyen arányban is rutintalanabb ellenfelét, a folytatásra szombaton 10.00 órától kerül sor a komáromi Sport u. 52-54. szám alatt található Czibor Zoltán Sporttelepen a házigazda Komárom VSE ellen. További helyszni fotóinkhoz görgess!